Kalev tegi viigiga lõppenud avaveerandi järel eduka teise perioodi, mille lõpuks juhiti 47:35. Kolmanda veerandajaga kasvatati edu ühe punkti võrra ning vastaseid enam ohtlikult lähedale ei lastudki.

Branko Mirkovic oli kalevlaste resultatiivseim 20 punktiga, Chavaughn Lewis tõi 17 silma. Hea mängu tegid ka Kalevi värsked täiendused - 28-aastane ja 208 cm pikkune ameeriklane Arnett Moultrie kogus 25 minutiga 16 punkti ja üheksa lauapalli, Tanel Kurbas 12 punkti.

Kalev näitas suurepärast viskekindlust - mängust tabati lausa 64%-ga (kahesed seejuures 32/44 ehk 72%). Lauavõitlus võideti 36:29.

Kalevil on nüüd tabelis neli võitu ja viis kaotust, mis annab 14 klubi konkurentsis 7. koha. Parma (2-6) on 11. real.

Kalev peab detsembris VTB liigas kokku neli mängu. Pärast tänast ootavad kalevlasi ees võõrsilmängud Astana (16.12) ja Krasnojarski Jenisseiga (22.12) ning aastalõpu kodumäng Moskva CSKA-ga (30.12).