Kõik väravad löödi teisel poolajal - 57. minutil viis Andrej Kramarić esmalt horvaadid juhtima, kuid inglased ei jäänud võlgu. 78. minutil oli täpne Jesse Lingard, otsustava värava lõi 85. minutil Harry Kane.

Inglismaale tõi 2:1 võit alagrupi võidu ja sellega kaasneva pääsme järgmise aasta suvel toimuvale Rahvuste liiga finaalturniirile, kuhu pääsevad A-liiga kõigi nelja alagrupi võitjad. Lisaks Inglismaale on sinna koha juba taganud Portugal, viimased kaks piletit lähevad jagamisele Prantsusmaa ja Hollandi ning Belgia ja Šveitsi vahel.

Alagrupi teise koha sai Hispaania. Horvaatia, kes oleks võidu korral ise finaalturniirile pääsenud, jäi grupis hoopis viimaseks ning on kahe aasta pärast B-liigas.