Tüüri 80-kilone tulemus andis 86,44 Wilksi punkti. Järgnesid Helena Veelmaa 80,63 punktiga ja Karoliina Holter 79,21 punktiga. Punkte said 13 naist.

Rasti tulemus 240 kilo andis 128,52 Wilksi punkti. Järgnesid Marek Vähi 121 punktiga ja Alo Kauber 119,98 punktiga. Kokku sai punkte 73 meest.

Wilksi punktisüsteemiga arvutatakse jõu- ja kehakaalukoefitsenti absoluutvõitja selgitamiseks.
Rast võitis ka raskeimate, üle 120-kiloste meeste kategoorias. Hõbeda sai Kaido Leesmann (202,5 kg) ja pronksi Günter Koovit (175 kg).

Vähi võitis kuni 120-kiloste meeste kategoorias 210-kilose tulemusega. Teiseks tuli Elar Kraav (195 kg) ja kolmandaks Leonid Ljutskevitš (mõlemad 165 kg).
Kuni 105 kilo kaaluvate meeste seas võitis esikoha Hjalmar Mäe (190 kg) ja hõbeda Kalle Meho (177,5 kg). Pronksmedal läks Grigori Tatarinile (162,5 kg).

Kuni 93-kilostest meestest võitis Steffen Tamm, kes surus 172,5 kg. Hõbemedal läks Rando Raudsepale (170 kg). Kolmanda koha pälvis Rait Veski (167,5 kg).

Kauber võidutses kuni 83-kiloste meeste kategoorias 177,5-kilose tulemusega. 2. koha sai Tiit Saarma ja 3. koha Jüri Haud (mõlemad 160 kg).

Kuni 74-kiloste meeste seas oli parim Andrei Koplik (163,5 kg), kellele järgnesid Karl Michael Valk (140 kg) ja Mihkel Mägi (132,5 kg).

Kuni 66-kiloste meeste esikolmik oli Maldis-Sveno Laur (130 kg), Andres Oja (125 kg) ja Siim Jürgenstein (120 kg).

Kuni 59-kiloste meeste kuld läks Elmar Põldsalule (47,5 kg). Selles kategoorias rohkem sportlasi ei osalenud.

Parim klubi oli Reval-Sport. Järgnesid Saaremaa Kaitseliidu Malev ja TÜ ASK.
Kätlin Piirmäe võitis 72,5-kilose tulemusega üle 84-kiloste naiste seas ja Johanna Harak 35-kilose tulemusega kuni 84-kiloste naiste seas, kus nad olid ainukesed võistlejad.

Veelmaa võitis kuni 72-kiloste naiste seas (80 kg). Hõbeda sai Heidi Kärner (65 kg) ja pronksi Eliise Mikomägi (60 kg).

Tüür võidutses kuni 63 kilo kaaluvate naiste võistlusklassis. Järgnesid Holter (72,5 kg) ja Reelika Rüütel (57,5 kg).

Edukaim naisteklubi oli samuti Reval-Sport TÜ ASK ja Sparta ees.

Rast ja Tüür võidutsesid ka kahe nädala eest kodustel meistrivõistlustel klassikalises jõutõstmises.