Nagu ka esimese värava puhul Winnipeg Jetsi vastu, ei tunne ta ka ilmselt teisest tabamusest erilist rõõmu, sest tema tööandja Los Angeles Kings kaotas võõrsil Toronto Maple Leafsile 1:4.

Kovaltšuki väravav sündis teise perioodi 4. minutil ning tõi tabloole numbrid 2:1.

Venelase saavutusest enam räägitakse selle mängu puhul aga Toronto ameeriklasest Auston Matthewsist, kellest sai viies mängija NHL-i ajaloos, kes esimeses seitsmes mängus saanud kirja rohkem kui ühe resultatiivsuspunkti. Eile sündisid Matthewsi söödust kaks väravat.

Selle vägiteoga tõusis Matthews selliste legendide kõrvale nagu Mario Lemieux ja Kevin Stevens (Pittsburgh, 1992-93), Moke Bossy (NY Islanders, 1984-85) ja Wayne Gretzky (Edmonton, 1983-84). Ühtlasi on Matthews hetkel NHL-i punktitabeli liider 16 silmaga (10 väravat, 6 söötu).