Tehniliselt keerukal kaljulabürintide ja füüsiliselt nõudlike järskude orunõlvadega maastikul saavutas võidu tšehh Milos Nykodym, kes läbis 4,3 km ja 22 KP-ga raja ajaga 35.17. Võidu tagas talle väga õnnestunud jooks raja teises pooles.

Meie esinumber Timo Sild alustas võistlust eksimusega 1 KP läbimisel, kus kaotas parimatele ligi minuti. Tehniliselt nõudlik rada jättis ka vaatamata sellele eksimusele võimalusi kõrgele tulemusele, ent seekord Timol siiski nii head orienteerumiskindlust ja jooksuvõimet ei jätkunud, et see teoks teha. Lõpptulemuseks jäi 20. koht ajaga 40.26.

Ülejäänud Eesti meestest sai Lauri Sild 32. koha (41.54), Kristo Heinmann oli 69. (47.54), Ats Sõnajalg 88. (49.20), Sergei Rjabõškin 89. (50.24) ja Reigo Teervalt 105. (56.47).

Naiste 3,7 km ja 17 KP-ga rajal võitis Karolin Ohlsson Rootsist ajaga 38.30. Järgnesid Julia Jakob Šveitsist (39.40) ja Lena Strand Rootsist (39.41). Eesti naistest oli parim 27. koha saanud Annika Rihma ajaga 44.58. Teiste eestlaste tulemused: 52. Kerstin Uiboupin (48.02), 55. Evely Kaasiku (48.50), 88. Maiki Maalberg (63.29).