CSKA võiduvärava lõi Evertonist laenul olev horvaat Nikola Vlasic juba teisel mänguminutil. Venelased lõpetasid kohtumise vähemuses, sest lisaminutitel sai nende väravavaht Igor Akinfejev teise kollase kaardi.

Teises sama algrupi (G) mängus võitis AS Roma kodus Edin Džeko kübaratriki abil Plzenit 5:0. Alagrupi liidriks on kahe vooru järel üllatuslikult CSKA 4 punktiga, nii Realil kui Romal on 3 silma.

E-alagrupis mängisid liidrid Müncheni Bayern ja Amsterdami Ajax Saksamaal 1:1 viiki. Mats Hummels viis kodumeeskonna 4. minutil juhtima, veerand tundi hiljem päästis külalistele viigipunkti Noussair Mazraoui.

Päeva esimestes mängudes alistas Torino Juventus oma koduväljakul Paulo Dybala kübaratriki abil Young Boysi 3:0 ja avavoorus üllatuskaotuse saanud Manchester City võõrsil Hoffenheimi 2:1. City jäi seejuures juba 44. sekundil Ishak Belfodili väravast kaotusseisu, kuid Sergio Agüero viigistas 8. minutil ja David Silva lõi 87. minutil võiduvärava.