Kuigi Cagliari hoidis kogu kohtumise jooksul palli selgelt vastastest rohkem, jättis soovida nende ründemäng - tavapärase esiründaja Leonardo Pavoletti puudumisel ei olnud väljaku viimasel kolmandikul piisavalt teravust, et pallivaldamine ka võimalusteks ja väravateks realiseerida.

Hoopis Parma oli see, kes oma šansid ära kasutas - 20. minutil eksis Klavani keskkaitsepartner Filippo Romagna, jättes tähelepanuta tema selja tagant välja jooksnud Roberto Inglese, kes palli väravavahti ennetades võrku suskas.

Parma teine tabamus oli tõeline iluvärav - selle autoriks oli Elevandiluuranniku koondise ründaja Gervinho, kes võttis kiirrünnakul palli oma väljakupoolelt, purjetas sellega Cagliari kaitseliinist läbi, tegi kiirusega ära ka Klavanile ning virutas löögi postipõrkest väravasse.

Kuigi mängu lõpp kuulus Cagliarile, ei õnnestunudki neil lõpuks Parmat murda ning lõpuvile kuulutas kodumeeskonna 2:0 võitu.

Ragnar Klavan tegi kaasa kõik 90 minutit.