Tamme koduklubi Sarpsborg (Norra) alustas eurosarja põhihooaega võõrsil, kui Türgis mindi vastamisi kohaliku suurklubi Istanbuli Besiktasega.

Besiktas alistas Sarpsborgi 3:1. Külalismeeskond alustas kohtumist hästi, kui suutsid Besiktase rünnakud vastu pidada ja ise mitmeid ohtlikke olukordi luua. Esimesel poolajal siiski väravaid ei löödud ja vaheajale mindi 0:0 viigiseisul.

Besiktas asus kohtumist juhtima, kui 51. minutil oli täpne Ryan Babel. Türgi klubile kindlustasid võidu Enzo Roco ja Jeremain Lensi väravad. Külalismeeskonna auvärava lõi 94. minutil Kristoffer Zachariassen.

Teises I-alagrupi kohtumises alistas Belgia klubi Genk kodus 2:0 Rootsi meeskonna Mälmo. 4. oktoobril võõrustab Sarpsborg Genki.