Sander Seeman viis 28. minutil Kuressaare kiirrünakust juhtima ning 33. minuti nurgalöögist lõi Kalju brasiillane Williams Gustavo omavärava. Õhus oli ka saarlaste 3:0 värav, kuid Pavel Londak suutis Maarek Suursaare pealelöögi tõrjuda.

Kalju lõi ühe värava tagasi kaks minutit enne avapoolaja lõppu (Marko Brtan) ning viigistas 56. minutil penaltist (Maximiliano Achille Ugge). Igor Subbotini 64. minuti tabamus viis tallinlased esimest korda juhtima ning neljamängulisest mängukeelust vabanenud Liliu vormistas 75. minutil lõppseisu.

"Alustasime mängu lohakalt. Pärast teist väravat hakkasime üksteist motiveerima. Rääkisime veel riietusruumis, et oleme professionaalsed jalgpallurid ja võtame ennast kokku," rääkis Subbotin Soccernet.ee otseülekande intervjuus. "Peaksime selliseid meeskondi võitma 4:0, mitte 0:2 taha jääma. Hea, et mängu tagasi tulime, aga sellist mängu enam näha ei taha."

Tabelis on Kaljul kaheksa vooru enne hooaja lõppu 70 punkti, kaks mängu vähem pidanud Flora on 60 punkti peal.

Täna kell 20.30 pannakse veel pall mängu Narva Transi ja Tartu Tammeka kohtumises.