Avapoolaega selgelt domineerinud Liverpooli mänguskoori avas 39. minutil hollandlane Georginio Wijnaldum, kes suunas palli võrku nurgalöögi järel. Selles olukorras tegutses ebakindlalt Tottenhami vigastatud esiväravavahti Hugo Llorisi asendanud Michel Vorm.

Kohe teise poolaja alguses kasvatas brasiillane Roberto Firmino Liverpooli edunumbrid 2:0-le. Tottenham suutis küll 92. minuti vahetusmehe Erik Lamela väravast vahet vähendada, kuid viigipunkti päästmiseks enam aega ei jätkunud.

"Milline mäng poistelt - tõeliselt hea, väga hea!" kiitis Liverpooli peatreener Jürgen Klopp oma hoolealuseid. "Selleks, et suuta Tottenhami võita, pead mängima tõesti hästi."

15 punkti kogunud Liverpool jagab liidrikohta koos Chelseaga, kes võitis täna Eden Hazardi kübaratriki abil Cardiff City 4:1. Teise järjestikuse kaotuse saanud Tottenham (9p) langes 6. kohta jagama.