Naiste klassis võitis Eesti meistritiitli Võru SK/Andsumäe SK sportlane Annemarii Bendi, kes hüppas esimeses voorus 80 meetrit ja teises 81 meetrit, saades kokku 180,5 punkti. Hõbeda sai Triinu
Hausenberg ja pronksi Carena Roomets.

Meeste absoluutklassis näitas tugevat ülekaalu Elva suusaklubi sportlane Kevin Maltsev, kes mõlemal hüppel lendas üle 90 meetri – 95 ja 99,5m -, saades kokku 255 punkti. Teisena lõpetas kahevõistleja Kristjan Ilves, kes hüppas 92 ja 95 meetrit ning kogus punkte 242,5. Kolmandaks jäi Nõmme suusaklubi sportlane Ivo Niklas Hermanson 221,5 silmaga.

Lisaks jagati välja ka Eesti meistritiitlid meeskondlikes suusahüpetes. Naiste võistluses sai kuldmedali Võru Spordikool/Andsumäe (Annemarii Bendi, Triinu Hausenberg, Carena Roomets), meestest võidutses Elva Suusaklubi (Andreas Ilves, Kristjan Ilves, Kevin Maltsev), teine koht Nõmme Suusaklubile (Ivo Niklas Hermanson, Taavi Pappel, Robert Lee) ning kolmas ES Otepää Põhjakotkasele (Hanno-Henri Reidolf, Markkus Alter, Karl-August Tiirmaa).