Juba esimestest kilomeetritest tugevat tempot teinud Wachirale 10-kilomeetrisel ringil vastast ei leidunud ning Eesti jooksõbrale ammusest tuttav aafriklane kordas 29.45,1ga eelmise aasta võitu. Teisena finišeerus Läti maratoni- ja poolmaratoni rekordiomanik Zolnerovics, saades kirja aja 29.55,9. Pronksi pälvis Allar Lamp TÜ Akadeemilisest spordiklubist (30.26). Esimesena jäi poodiumilt välja pärnakas Fosti (30.35,1).

Naistest võidutses tulemusega 34.49,8 üldarvestuses 23. kohale tulnud spordiklubi Jooksupartneri esindaja Liina Tšernov. Teisena finišeerus ajaga 34.59 lätlanna Jelena Prokopčuka ning kolmandaks platseerus 35.37,16ga vaid 13aastane Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi liige Luna-Aleksandra Lagoda.

Esimest korda Eesti kergejõustiku ajaloos toimunud alla 20aastaste 10 kilomeetri maanteejooksu meistrivõistluste võitjateks krooniti spordiselts Sparta esindaja Andry Soo (34.53) ning Tallinna spordiselts Kalevi liige Galina Gritskevich (41.32). Atleete treenivad vastavalt Ahto Tatter ja Mati Uusmaa.

Laupäeval õhtuhämaruses toimunud meelelahutusliku noortejooksu võitsid Margus Hanni (KJS Sakala, 9.57,8) ning Viola Hambidge (Audru spordiklubi, 11.26,1).

Kahe Silla jooksu kahepäevasest programmist sai osa muljetavaldav arv spordisõpru: 1835 jooksjat ja 694 käijat-kepikõndijat. Päev varem toimunud lastejooksudel osales 1035, noortejooksul 170 ning ratastoolisõidus 11 spordihuvilist.