Esimeses setis kaotasid mõlemad kiirelt oma servigeimi. Siis murdis Barty taas ja oli setis juba 5:2 ees. Kanepi tuli järgi ning jõudis viigini 5:5. Barty siiski kogus end ja võitis esimese seti 7:5.

Teises setis pääses juhtima Kanepi, kes seisul 2:2 murdis vastase pallingu. Barty vastas kohe servimurdega. Pärast seda Kanepi enam ühtegi geimi ei võitnud ja teise seti võiduga 6:3 kindlustas Barty kogu matši võidu.

Tund ja 27 minutit kestnud kohtumises servis Kanepi kolm ässa vastase nelja vastu. Topeltvigu tegi Kanepi kaheksa, Barty üks.

Barty kohtub veerandfinaalis Simona Halepi (WTA 1.) ja Ajla Tomljanovici (WTA 58.) kohtumise võitjaga.

ENNE MÄNGU:

Kanepi kohtub kaheksandikfinaalis 22-aastase austraallanna Ashleigh Bartyga (WTA 16.), kes alistas avaringis tšehhitari Marketa Vondrousova (WTA 102.) 6:3, 7:5.

See mäng peetakse 11. väljaku teise kohtumisena.
Avamäng (meeste paarismäng) algab seal Eesti aja järgi kell 18.00.