Tasavägiseim oli kohtumise avageim, mis lõppes koduvõistkonna Eesti napi 28:26 ülekaaluga. Teises geimis oli meie meeskond parem numbritega 25:21, kuid kolmandas jäädi külalistele 22:25 alla. Neljas geim kuulus taaskord kodupubliku ees mänginud Eestile, kui 25:22 paremusega võeti 3:1 (26, 21, -22, 22) võit, kirjutab ERR Sport.

Rünnakul 54-protsendilise efektiivsusega (37-st 20) tegutsenud Oliver Venno panustas resultatiivseimana võitu 24 punkti, jäädes koguni 17-ga plussi.

Eesti koondis võttis pallingut vastu 50-protsendiliselt ja tegutses rünnakul 54-protsendiliselt. Soomlaste samad näitajad olid vastavalt 42% ja 43%. Blokis jäi Soome peale punktidega 13-11, pallingul oli omakorda punktidega 9-2 edukam Eesti.