Eesti koondis ei alustanud mängu hästi, kui avaveerand kaotati 11:22 ning poolajaks oldi maas juba 31:53.

Enne viimast veerandit oli Eesti taga 25 silmaga, kuid tuli tänu korralikule lõpuveerandile (22:12) natuke lõpus lähemale - 70:86.

Suurimaks murekohaks oli eestlastele lauapallid, mis kaotati 23-57. Eesti kaotas niisiis laua 23-57, korvisöödud Hispaaniale 20-17, pallikaotusi oli meil 19, Hispaanial 21. Vastase pallikaotustest teenis Hispaania 27, meie 18 silma, teise võimaluse punktid Hispaania kasuks 19-7. Pink tõi Hispaaniale 47, Eestile 44 punkti.

Võitjate parimana kogus Didac Cuevas 14 punkti. Eestlaste parimana tõi Henri Drell 15 punkti.

Eestil on nüüd üks võit ja üks kaotus ning homme ootab ees turniiri viimane mäng, kus vastaseks on Leedu.