Kolmandal veerandajal oli seis korraks juba väga hapu kui Eesti jäi kaotusseisu 30:47. Ent siis suudeti rünnak käima saada ja 6-punktilisele kolmandale veerandajale järgnes 22-punktiline neljas veerand.

Kui kohtumise lõpuni jäi 2.51 jõudis Eesti viigini 54:54. Üle kännu aga ei saadud. Kaotusseisus 56:58 oli Eestil veel viimane rünnak, ent viskel eksis Sten Saaremäel.

Koondise tulemuslikum oli 14 punkti ja 6 lauapalliga Märt Rosenthal, 13 punkti lisas Tom Kaldre.

Visketabavus väljakult Eestil 37,1 ja vastastel 38,1 protsenti, lauavõitlus Bulgaariale 48-44, ründelaud 15-11.

Eesti langes B-alagrupis kolmandaks ja nii jäädakse kahe napi kaotusega veerandfinaalist välja. Kaheksa parema hulka pääsevad Sloveenia ja Bulgaaria.