Klubidest sai meeste arvestuses teise koha 133 punktiga KJK Saare, kolmandaks tuli punkti vähem kogunud TÜ/ASK. Naistest järgnesid TÜ/ASKile Audentese SK (156 p) ja Nõmme KJK (150 p).

Meeste kettaheites läks esikoht Gerd Kanterile (Tallinna SS Kalev), kelle avavoorus heidetud 64.42 tähendas lisaks karikale ka Berliini EMi normi. Hõbe läks Martin Kupperile (Audentese SK) 61.59ga.

Naiste kolmikhüppes oli stardis hiljuti EMi normi alistanud Tähti Alver (Nõmme KJK), kellele pakkus tulist konkurentsi Merilyn Uudmäe (Audentese SK). Ülinapi võidu võttis seekord Alver, kes hüppas parimal katsel 13.89, Uudmäe sai teise koha 13.87ga. Meeste kolmikhüppes oli kohal vigastusega hädas olnud Igor Syunin (TÜ/ASK), kes täpselt 16-meetrise hüppega ka võidu võttis.

Meeste teivashüppes ei olnud vastast Robin Noolele (SK Elite Sport), kelle võidutulemuseks oli 5.25. Naiste teivashüppe parim oli Eesti rekordiomanik Reena Koll (KJK Visa), kes ületas 4.30.

Korraliku tulemusega võideti nii meeste kui naiste kaugushüpe. Meeste karikavõitjaks tuli Meelis Siimson (Audentese SK) 7.71ga, kes edestas 7.41 hüpanud Henrik Kutbergi (Audentese SK). Naistest läksid kaugushüppes esikohapunktid kirja Merilyn Uudmäele (Audentese SK), kelle võidutulemus oli 6.27.

Meeste 400 m jooksus triumfeeris ajaga 47,57 Tony Nõu (Audentese SK). Naiste vasaraheites sai Anna Maria Orel (Tallinna SS Kalev) kindla võidu 66.26ni kandunud heite eest.

Mitmevõistleja Grit Šadeiko (TÜ/ASK) tegi kaasa 200 m jooksus ja tema ka jooksu võitis, ajaks 24,40. Meeste sama distantsi kiireim oli Marek Niit (KJK Saare) ajaga 21,12.

Niit oli kiireim ka 100 m jooksus, saades võiduajaks 10,69 ning jättis selja taha Richard Pulsti (Audentese SK, aeg 10,75) ning Hans-Christian Hausenbergi (Tartu SS Kalev, aeg 10,81). Naiste 100 m võitis Diana Suumann (TÜ/ASK) 11,92ga, teise koha teenis Õilme Võro (KJK Lõunalõvi, aeg 11,99).

Naiste 1500 m distantsil oli favoriidina stardis Liina Tšernov (SK Jooksupartner), kes ka ajaga 4.24,98 esimeseks tuli. Meeste sama distantsi kiireim oli Kaur Kivistik (Tartu SS Kalev) 3.49,80ga.