Kübaratriki tegi Kalju eest Aleksandr Volkov, kaks väravat lõi Sergei Tumasjan, ühe tabamuse said kirja Liliu ja Maximiliano Achille Ugge, üks tabamus kanti Kuressaare mängija Renno Soosaare arvele. Kuressaare väravad sepistasid Karmo Paju penaltist, Magus Rajaver ja Maarek Suursaar.

Suure 6:0 võidu sai kodus Pärnu Vapruse üle Narva Trans. Kaks väravat lõi Dmitrii Barkov, ühe Viktor Plotnikov, Dmitri Prošin, Vadim Mihhailov ja Denis Poliakov.

Valitsev meister FC Flora sai küll Lilleküla staadionil Tartu Tammeka vastu 3:1 võidu, kuid lõi teise juhtvärava alles 80. minuti penaltist, mille realiseeris Zakaria Beglarišvili. 37. minutil oli Flora juhtima viinud Frank Liivak, Tammeka viigivärav sündis 59. minutil Tauno Tekko penaltist. Lõppskoori vormistas 90. minutil Rauno Alliku.