Kümnekordne Prantsusmaa lahtiste võitja loovutas täna Guido Pella vastu vaid neli geimi ja võitis 6:2, 6:1, 6:1. Matš kestis kolm minutit üle kahe tunni.

31-aastast hispaanlast ootab järgnevalt kohtumine prantslase Richard Gasquet`ga, kes mängis teises ringis üle tuneeslase Malek Jaziri 6:2, 3:6, 6:3, 6:0.

Nadal ootab Gasquet`ga kohtumist suure põnevusega. "Tunneme teineteist juba sellest ajast kui olime 11 või 12 aasta vanused ning kasvasime koos. Tema vastu on tõeliselt nauditav mängida," märkis hispaanlane.

Kui Nadal alistab ka Gasquet, tuleb tema 4. ringi vastane paarist Jürgen Zopp - Maximilian Marterer. Eesti esireket alistas täna Ruben Bemelmansi 4:6; 4:6; 6:3; 6:4, 6:4 ja pääses esmakordselt oma karjääri jooksul suure slämmi tenniseturniiril kolmandasse ringi.