Esikolmikusse mahtusid veel Red Bike/Wilo tiimi esindaja Raido Saar (1:38.34) ja Sportland Bottecchia tiimi sõitja Sten-Erik Ottender (1:39.29). Veloplusi sõitja Peeter Tarvis (1:39.31) tuli neljandaks ning Team Amps sõitja Alges Maasikmets (1:40.30) viiendaks.

Bosch Eesti Maastikurattasarja üldvõitu jahtiv Gert Jõeäär sai teda jälitanud Raido Saare eest ära Pukimäel. „Kolmandat korda Pukimäe tõusu võttes hakkasin vaikselt testima, et kui head need jalad meil täna on. Seal saingi väikese vahe sisse. Neljandat korda samasse kohta jõudes läksin juba täiega eest minema,“ ütles Jõeäär vahetult pärast lõpujoone ületamist.

Teisele kohale tulnud Raido Saart kimbutasid tehnilised probleemid. „Keti viskas eest kaks korda maha, kuid ega ma poleks nagunii Gerdile vastu saanud. Vahefinišis oli näha, et ma ei jõua. Püüdsin lihtsalt võimalikult kaua temaga koos sõita,“ muljetas Saar ja lisas, et üldises plaanis on rattahooaeg tema jaoks tänavu väga hästi alanud.

Parima naisena oli 25. finišis Rakke/Purustaja Naiskonna sõitja Greete Steinburg ajaga 1:47.15. Teise ning kolmanda koha said tiimikaaslased Mairis Õispuu (1:58.49) ja Maris Kaarjärv (1:59.21).

Bosch Eesti Maastikurattasarjas tänavu esimese stardi teinud Greete Steinburg kiitis rajameistri tööd. „Kiire ja mõnus trass, vähe kruusa, liivane ja mõnusalt nikerdamist. Kokkuvõttes väga põnev sõit. Lõdvalt ei saanud võtta ja lõpus tuli ikka meestele koht kätte näidata!“ muigas Steinburg rahulolevalt.