Kaalukeeleks sai kolmas veerandaeg, kus külalised jäid peale 23:11. Poolaeg lõppes viigiseisul 32:32.

Tartu resultatiivseim oli 17 punktiga Vytenis Cizauskas, kes jagas kaaslastele ka 5 korvisöötu. Carl Engström lisas 14 punkti ja 8 lauapalli.

Rapla suurim skooritegija oli 18 punktiga Nolan Cressler, 12 punkti lisas Dominique Hawkins.

Seeria kolmas mäng peetakse teisipäeval Tartus. Mängitakse kolme võiduni.

Eelinfo:

Avamängu Tartus võitsid sealsed väljakuperemehed 75:63. Mäng oli sündmusterohe ja mõlemapoolsete tõusude-mõõnadega. Tartu saavutas poolajaks 20-punktise edu, mille nurgakiviks olid Tanel Soku 18 punkti teisel veerandajal. Ometi jõudis Rapla mängu viimasel veerandil mitmel korral kolme punkti kaugusele.

Tartu-Rapla tänavune mängude seis meistriliigas on 4-1 esimese kasuks. Lisaks on Priit Vene hoolealused Aivar Kuusmaa meeskonda kahel korral võitnud Balti liigas.

Varasem ajalugu tartlasi muidugi poolfinaali ei aita. Mäletatavasti võideti ka mullu Rapla vastu kõik põhihooaja mängud, kuid saadi poolfinaalseerias ikkagi 1-3 sugeda.