Algusest peale juhtinud Olympiakos pääses avapoolaja lõpus korraks juba 13 punktiga ette, kuid viimase veerandi keskel jõudsid leedukad viigini ja minut hiljem viis Arturas Milaknise tabav kaugvise Žalgiris ka esmakordselt juhtima (74:71). Põnevatel lõpusekunditel oli Paulius Jankunasel võimalik külalistele võit tuua, kuid tema vise ei tabanud ja mäng läks lisaajale.

2,9 sekundit enne lisaaja lõppu oli aga just Jankunas see, kes upitas Edgaras Ulanovase möödaläinud viske järel palli korvi ja kindlustas leedukatele napi võidu. Mängu viimasel rünnakul eksis täiesti vabaks jäetud Vassilis Spanoulis kaugviskel.

Žalgirise resultatiivseim oli Brandon Davies 18 punktiga, Jankunas panustas 15 silma. Olympiakose parimana tõi Spanoulis 16 punkt.

Kuna Madridi Real alistas hilisõhtuses mängus Bambergi Brose 106:86 (Anthony Randolphilt 24 punkti), läheb Žalgiris play-offis vastamisi just Olympiakosega, keda põhiturniiril kahel korral võideti.