HC Viking läks avakolmandikul Ihor Shamanskyi väravast 1:0 juhtima, teisel perioodil viisid Anton Jastrebovi ja Mihkel Võrangu tabamused omakorda kodumeeskonna 2:1 ette. Viimane sõna kuulus siiski HC Vikingile – viimasel perioodil sillutasid Maksim Brandis ja Aleksandr Kuznetsov oma väravatega meeskonnale tee esimese Eesti meistritiitlini.

HC Vikingi väravavaht Anatoli Sizov tõrjus mängu jooksul 24 ning Kalev-Välgu puurilukk Anton Bek 19 vastaste pealeviset.

Põhiturniiri võitnud Viking juhtis enne tänast Tartu Lõunakeskuses peetud neljandat finaalmängu Eesti meistrivõistluste kullaseeriat 2:1. Viking võitis finaali avamängu kodujääl 7:4 ja teise kohtumise Tartus 3:2 ning kaotas seejärel kolmanda matši Tallinnas lisaaja järel 4:5.