Koduseinte toetust nautinud TTÜ/Tradehouse loovutas esimeses geimis külalistele 15 ja teises 13 punkti, kirjutab volley.ee. Kolmandas geimis osutas Audentese SG/Noortekoondis koduvõistkonnale mõnevõrra suuremat vastupanu, tunnistades siiski võõrustajate kindlat 25:17 paremust.

Oodatult vedas TTÜ mänguvankrit veebruarikuu parim mängija Kristel Moor, kes panustas võitu üleplatsimängijana koguni 17 (+14) punkti. Diagonaalründaja oli seejuures 66,7-protsendilise efektiivsusega rünnakul sisuliselt pidurdamatu, realiseerides 24-st tõstest 16. Lisa tuli ühe pallinguässa näol. Neli blokipunkti kogunud Heleene Hollas aitas võitjaid 11 ja Maria Säästla 10 punktiga. Eva Liisa Kuivonen tõi Audentese SG/Noortekoondisele seitse punkti. Kuigi külalised olid pallingu vastuvõtul võõrustajatest täpsemad, jäädi rünnakul TTÜ-le selgelt alla. TTÜ võistkonna poolt vaadates olid numbrid vastavalt 47,7%-52,9% ja 51,3%-20,5%.

Teistkordselt kohtutakse reedel kell 18, toimumiskohaks on taaskord TTÜ Spordihoone. Teises paaris lähevad vastamisi põhiturniiril neljanda koha saavutanud tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service ja viiendaks tulnud Famila/Võru Võrkpalliklubi. Seeria avamäng on kavas laupäeval kell 16 Kohila Spordikompleksis ja teine vastasseis pühapäeval kell 13 Võru Kreutzwaldi tn 16 võimlas.

Veerandfinaalseeriad mängitakse kahe võiduni, koha poolfinaalis on juba taganud põhiturniiri kaks edukamat Tartu Ülikool/Eeden ja Tallinna Ülikool.