Kehras alustas Kristjan Muuga, Henri Sillaste, Roman Aizatullovi ja Eston Varuski koju jätnud külalismeeskond võimsalt. Viie minutiga läks Serviti 4:0 ette, ent Kaupo Liiva võttis minutilise mõttepausi ning Kehra vastas omapoolse nelja vastuseta väravaga. Ette võõrustajad kordagi ei pääsenud ja avapoolaja lõpuks kasvatas Serviti edu jälle neljale väravale – 16:12.

Teise pooltunni algus kujunes mõlemapoolselt välismängijate viskepeoks. Erilises hoos oli Serviti ukrainlasest vasaksisemine Sergei Ljubtšenko, kes tabas viieminutilise perioodi jooksul neli korda ja aitas põlvalased 22:16 eduseisu. Vahe püsis külaliste poolelt vaadatuna turvalisena kuniks Abdel Djalil Machou kaks tabamust ja Kaspar Leesi värav viisid Kehra lähemale, tehes seisuks 22:24.

Viimasel kümnel minutil püsis vahe kahe- kuni neljaväravalisena ja Serviti alistas Kehra sel hooajal erinevate sarjade peale juba kuuendat korda, seekord tulemusega 32:28. Võitjate kasuks viskasid Raiko Rudissaar ja Carl-Eric Uibo seitse ning Ljubtšenko viis väravat. Kehralastel läks koguni 23 tabamust välismängijate arvele – Machoule seitse, Nikita Jermaševitšile kuus, Anton Borovskile ja Dmõtro Jankovskile viis.

Teises tänases kohtumises olid vastamisi 5.-8. koha vaheturniiri juhtiv HC Tallinn ja viimasel tabeliastmel olev Aruküla/Audentes. Kuraditosin minutit kulges vägagi võrdses heitluses, ent seisult 8:8 tegi Tallinn Marko Slastinovski ja Robin Obergi vedamisel väikese vahespurdi ning vaheajaks juhtis kodumeeskond 17:13.

Teine poolaeg algas nagu esimene lõppes – pealinlaste kontrolli all. Vaikselt aga kindlalt kasvatati edu ja lõpuminuti alates oldi juba kümne väravaga peal. HC Tallinn sai lõpuks kindla 31:22 võidu. Slastinovski viskas kaheksa, Oberg seitse ja Marek Karu viis väravat, kaotajate poolel olid täpsemad Andre Sild ja Markus Kask nelja ning Rauno Kopli kolme tabamusega.

Meistriliiga neljapäevased mängud:

19:00 Põlva Coop – Viljandi HC

19:00 SK Tapa – HC Viimsi/Tööriistamarket