Pärast Paide mehe Andre Frolovi avaväravat 52. minutil võttis ootamatult juhtohjad Pärnu - viis minutit hiljem ei suutnud Paide väravavaht Kristjan Tamme väravast eemal hoida Oskar Lepiku üle jala läinud tsenderdust. 67. minutil saatis aga Tõnis Vihmoja väravasse imelise karistuslöögi sisuliselt 40 meetrilt - Pärnu kaks, Paide üks! Taas võis endale tuhka pähe raputada ka väravavaht Tamme, kes itaallasest kindamehe Andrea Liotti eelmise vooru kehva esituse tõttu seekord võimaluse sai.

Võitu pärnakad siiski bussisõidule kaasa ei võta - lõppseisu 2:2 vormistas tabloole Magnar Vainumäe 79. minuti penalti.

Eelmisel aastal kõrgliigas selgelt viimaseks jäänud Pärnu lõpetas sellega oma ülipika seeria: enne seda oldi Premium liigas kaotanud koguni 19 kohtumist järjest.

Paide on samal ajal hooaega alustanud suhteliselt pettumustvalmistavalt: kui esimeses mängus tehti ilusa tulemusena 1:1 viik FCI Levadiaga, siis eelmises voorus jäädi suurelt 0:6 alla FC Florale. Viik Pärnuga on samuti kahtlemata Vjatšeslav Zahovaiko juhendatavale meeskonnale pettumuseks.