FC Porto vastu võõrsil avamängu 5:0 võitnud Liverpool mängis koduväljakul portugallastega 0:0 viiki. 80. minutil pääses pingilt mängu ka Ragnar Klavan, kes viimati käis platsil 14. jaanuaril Premier League'i kohtumises Manchester City vastu.

Teises mängus pakkusid tiitlikaitsja Madridi Real ja Pariisi Saint-Germain viimase koduväljakul rohkem närvikõdi, kuid Reali edasipääs polnud siiski kordagi ohus. Cristiano Ronaldo viis külalised 51. minutil juhtima. 66. minutil jättis PSG kümnekesi endale teise kollase kaardi küsinud Marco Verratti ning kuigi Edinson Cavani viigistas 71. minutil 1:1, võttis Casemiro 80. minuti 2:1 värav taas Reali pinged maha.

Avamängu Madridis oli Real võitnud 3:1. Kokkuvõttes Hispaania hiiule seega 5:2 võit. Vigastuse tõttu ei olnud PSG-l väljakul nende staarründajat Neymari, kes taastub eelmisel nädalal tehtud jalaoperatsioonist.

Pariisi klubi ootab ilmselt ees UEFA hiigeltrahv, sest nende fännid süütasid otsatribüünil korduvalt signaalrakette. Kohtunik pidi ka mängu mõneks minutiks peatama, sest väljak mattus ilutulestiku tekitatud suitsupilve.