NCAA I divisjoni ränkingus hetkel 16. kohal asuv Wichita State alustas kohtumist Temple Owlsi vastu kenasti ning juhtis vahepeal isegi enam kui kümne punktiga, ent teisel poolajal lubati vastased mängu tagasi ning lisaajal saadi valus 79:81 kaotus.

Rauno Nurger sai sedapuhku platsile vaid üheksaks minutiks ning skoori ei avanud, kogudes neli lauapalli ja kaks isiklikku viga.

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons alustasid mängu St. Mary's Gaelsi vastu selge autsaiderina ning üllatust sepistada ei suudetud - kohtumine kaotati võõrsil lõpuks 43:79. Eesti ääremängija sai platsile vaid kolmeks minutiks ning võttis selle ajaga ühe lauapalli.

Wichita State jätkab hooaega 17 võidu ja viie kaotusega, San Franciscol on kirjas 12 võitu ja 12 kaotust.