Narva PSK läks juba teisel minutil mängu juhtima ning oli veel teise kolmandiku lõpus 4:2 eduseisus, ent jäi seejärel oma võimaluste realiseerimisega hätta ning lubas HC Vipersil juhtima minna ja lõpuks kolm punkti tabelisse juurde kirjutada. Seejuures on HC Vipers võitnud nüüd kolm viimast meeskondade omavahelist kohtumist.

HC Vipersi väravad viskasid Daniil Fursa (2+1), Artur Motskevitšus, Ilja Tšegotov (1+1) ja Anton Gurtovoi. Nikolai Mamadžanov ja Konstantin Ljubobratets andis kumbki kaks tulemuslikku söötu.

Narva PSK poolel olid täpsed Aleksandr Saprõkin, Aleksandr Rabotinski ja Aleksandr Bogdanov (2+0). Ilja Iljin andis kaks resultatiivset söötu.

HC Vipersi võidus olid suured teened 50 vastaste pealeviset tõrjunud väravavaht Roman Šumihhinil. Narva PSK väravat kaitsnud Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 38 litrit.

Kohtumine täispikkuses:

Nordic Power Hokiliiga tabeliseis 14 mängu järel: HC Viking 31, Tartu Kalev-Välk 21, Narva PSK 19, HC Vipers 13.

Järgmisel laupäeval, 3. veebruaril kell 18:00 kohtuvad Tartu Lõunakeskuses Tartu Kalev-Välk ja HC Vipers ning kell 20:10 Tondirabas HC Viking ja Narva PSK.