Rakveres peetud mängu suutis Andres Toode juhendatav kodumeeskond enda kasuks kallutada viienda geimi võiduga 15:13, kogu kohtumine võideti seega 3:2 (25:20, 21:25, 23:25, 25:21, 15:13), kirjutab volley.ee. Rakveret vedas mitmekülgne Andris Õunpuu, kes tõi 19 punkti (+9), Siim Ennemuist panustas võitu 17 punkti (+14) ning Joonas Popman ja Karl Maidre kumbki 13 punkti (Popmani efektiivsus oli +12, Maidlel -1). Rakvere vastuvõtt oli 67,4%, rünnak 45,6%. Blokist teeniti 10 punkti (neist 5 läks Ennemuisti arvele), servilt 2 (pallingul eksiti 16 korda).

Selveri resultatiivseimaks tõusis Oliver Orav 22 punktiga (+11), 13 punkti (+3) lisas Taavi Nõmmistu ja 11 (+2) Albert Hurt. Selveri meeskonna vastuvõtt oli 70,9%, rünnakuprotsendiks saadi 38,9. Blokist teenis Selver 8 silma, serviga 5 (neli ässa lõi Orav) ja tehti ka 14 viga.

Rakvere on liigatabelis 30 punktiga 6. kohal, Selver 33ga 4. positsioonil.

Teises tänases mängus alistas Tartu Bigbank kodusaalis 3:0 (25:23, 25:21, 31:29) Järvamaa VK, ent nagu geimide lõpptulemustest näha, oli selleski mängus tasavägist võitlust. Tartu võistkonna kasuks andis suurima punktilise panuse Brook Aloise Sedore 22 punktiga (+14), 21 punkti (+11) lisas Curtis Stockton. Bigbanki vastuvõtt oli suurepärane 78,8%, rünnak 49,5%. Blokipunkte kogunes Bigbankile 7, servipunkte 4 (16 viga). Tartul ei teinud kaasa Rait Rikberg ja Markus Uuskari.

Järvamaa parimana kogus Keiro Jõgisalu 12 punkti (+3), Relyea Dixon Speller lisas 10 punkti (+10). Meeskonna rünnakuprotsent oli 50,8%, rünnak 40,7%. Blokist kogus Järvamaa 5 punkti ja serviga ühe (tehti 9 serviviga).

Liigatabelis jätkab Bigbank kolmandal kohal, punkte on koos 36, Järvamaa on 11 punktiga 10. kohal.