Mõistagi veel mitte täismeeste mängus, aga U19 vanuseklassi noormeeste NBBL Tähtede mängus. Kullamäe (Gotha Oettinger Rockets) kuulus Lõuna meeskonna algviisikusse koos Nelson Weidemanni (Müncheni Bayern), Nils Hasfurtheri (Nürnberg Falcons), Fynn Fischeri (Müncheni IBA) ja Mateo Sericiga (Ludwigsburg Porsche BBA).

Paarikümne mänguminutiga kogunes Kullamäe arvele 8 punkti, 3 korvisöötu, 2 vaheltlõiget ja 2 lauapalli. Esimesed kolm veerandaeg mängiti 10 minutit jooksvat aega, neljas veerandaeg möödus harjumuspärases rütmis, kus mängupauside ajal kell seisis.

Lõuna meeskond jäi Põhja kolleegide vastu kohe alguses tagaajaja rolli ja sellest välja ei tuldudki. Neljandal veerandajal jõuti miinus 16 pealt seisuni 60:64, aga siis kärises taas. Lõppseis 79:88. Kohtumise kõige väärtuslikumaks mängijaks tunnistati võitjate poolel üleplatsimehena 22 punkti visanud Berliini Alba kasvandik Hendrik Drescher. Leedulane Darius Lavrinovicius lisas võitjate kontosse 19 punkti.

Õige pea on võimalik Tähtede mängu üritust nautida ka meil. Eesti-Läti ühine korvpallišõu leiab aset Tallinnas Saku suurhallis 16. veebruaril.