Milwaukee peatas koduväljakul LeBron Jamesi ja Cleveland Cavaliersi võiduseeria. Mängu lõpp oli ülipõnev. Milwaukee mängis neljandal veerandajal maha 103:83 eduseisu, lubades külalistel teha 24:3 spurdi.

Viimased viis minutit kulgesid punkt-punkti heitluses, kus Milwaukee sai ikkagi oma tahtmise 119:116. Giannis Antetokounmpo oli võitjate poolel 27 punkti, 14 lauapalli ja 8 korvisööduga lähedal kolmikduublile. Eric Bledsoe lisas 26 punkti ning Khris Middleton 18 punkti ja 10 korvisöötu.

Clevelandi staari Jamesi arvele kogunes 39 punkti ja 7 korvisöötu. Cleveland kaotas viimase 20 mängu jooksul teist korda. Idakonverentsis hoiab Cleveland (23/9) teist ja Milwaukee (16/13) viiendat positsiooni.

Washington alistas kodus New Orleansi 116:106, Sacramento oli võõrsil üle Philadelphiast 101:95.