Tartu võitis avaveerandi 30:21 ja kasvatas poolajavileks eduseisu juba 56:30-le. Tartlastel said juba esimese 20 minutiga käe valgeks kaheksa meest, resultatiivseim on Janar Talts 13 punktiga. Kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe veelgi ning tartlaste edu oli juba 90:50. Sada punkti tiksus kodumeeskonnal täis juba 34. mänguminutiks ning lõpusireeniks ilutsesid tablool numbrid 118:63.

Tartu resultatiivsemad olid Carl Engström 19 ja Robin Kivi 18 punktiga. Üldse said kodumeeskonnal käe valgeks 11 meest ja kahekohalise punktisummani jõudis neist koguni seitse. Vaid 31%-list visketabavust näidanud TTÜ parimaks tõusis Toomas Raadik 17 punktiga.

Tartul on nüüd Balti liiga B-alagrupis viis võitu ja kaks kaotust, TTÜ on saanud seitsmest mängust kaks võitu.