Poolfinaali avamängu koduväljakul 3:0 võitnud Tartu oli täna võõrsil parem tulemusega 3:1 (25:19; 25:16; 26:28; 25:15).

Kui kaks esimest geimi olid üsna kindlalt Bigbanki kontrolli all, siis sama stsenaariumi järgi kulges ka kolmas geim. Tartu haaras 16:9 eduseisu, ent TTÜ noored mängumehed ei jätnud jonni ning jõudsid veel punkti kaugusele 22:23 ning pääsesid seejärel juba ise juhtima 24:23, kirjutab volley.ee. Geimi lõpp oli tõeline põnevusetendus, kus lõpuks oli parem TTÜ, võites geimi 28:26. Neljas geim kuulus aga taas Tartule 25:15 ning kogu mäng seega 3:1.

Oliver Lüütsepa hoolealustest oli täna resultatiivseim Curtis Stockton, kes tõi 19 punkti (+6), 16 silma (+15) jäi Mart Naabri arvele. Kaotajate edukaimaks tõusis 10 punktiga (+7) Jörgen Vanamõisa, Ragnar Kalde ja Mihkel Nuut lisasid kumbki 9 punkti. Bigbanki vastuvõtuprotsent oli 59,2, rünnakuprotsendiks kogunes 54,3. Blokist teeniti 9 punkti, servilt 7 (tehti ka 17 viga). TTÜ vastuvõtt oli 49,4%, rünnak 38,4%. Blokiga teeniti 9 punkti, serviga 3 (8 viga).

Teise poolfinaali kordusmängus alistas Saaremaa VK neljapäeval 3:1 (25:16; 16:25; 25:20; 25:14) Rakvere VK ja pääses kahe mängu kokkuvõttes finaali.

Finaalis, mis peetakse 29. detsembril Tartus, on seega vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tartu Bigbank.