Esimene poolaeg lõppes Rapla 50:34 eduseisus - sealjuures tabasid Aivar Kuusmaa hoolealused koguni esimesed seitse kaugviset järjest. Poolaja lõpuks olid Rapla mängijad tabanud kümnest kolmepunktiviskest lausa kaheksa.

Teisel poolajal tegi TTÜ mängu taas põnevaks - heas hoos oli 27 punkti kogunud Sten Olmre -, kuid lõpuks suutis Rapla siiski kaheksapunktilise võidu võtta.

Rapla resultatiivseimaks tõusis 26 silmaga vahetusest sekkunud Nolan Cressler, kaugviskeprotsent püsis kõrge ka kohtumise lõpuks - raplalased tabasid kaare tagant 18 viskest 10.

Raplal on meistriliiga tabelis kuus võitu ja neli kaotust, millega hoitakse Kalev/Cramo (8-0) ja Valga-Valka/Maks&Mooritsa (7-2) järel kolmandat kohta. Kaheksast mängust vaid ühe võitnud TTÜ on eelviimane.