Saksamaalt pärit Erdogan oli lõppeval 2017. aastal FCI Tallinna klubis ametis noortetreenerina, kuid andis Premium liigas mängivale klubile juba suvel mõista, et võib võimalusel siirduda uutele jahimaadele. „Tundsin, et on aeg proovida midagi uut ning leida endale uusi väljakutseid,“ selgitas täna Welcoga lepingu allkirjastanud Erdogan.

„Esimene kontakt Welcoga oli paar nädalat tagasi ja pean ütlema, et kohe algusest peale oli klubipoolne suhtlus väga professionaalne. Welco tegevjuht Edgar Leht jättis klubist väga meeldiva ja sõbraliku mulje, nii et see oli ka üheks põhjuseks, miks otsustasin Tartusse kolida ja Welco peatreeneritöö vastu võtta,“ lisas Erdogan.

Welco tegevjuht Edgar Leht selgitas omalt poolt, et koostööni Erdoganiga jõuti mitme sobiva juhuse kokkulangemise tõttu, kuid igal juhul loodetigi, et uus peatreener suudetakse leida väljaspoolt Welco senist tegutsemiskeskkonda. „Meie treeneriotsingud olid küllaltki intensiivsed ja kaalusime läbi mitmed erinevad variandid. Kui meieni jõudsid kuuldused, et Yusuf otsib uusi väljakutseid, võtsime temaga ühendust ja et meie nägemus jalgpallist ja eesmärkidest suures osas kattus, oli huvi vastastikune,“ rääkis Leht.

„Meie eesmärk oli leida treener väljaspool Tartut, et alustada uuelt lehelt. Tahame väga selgelt astuda sammu edasi võistkonna töökultuuris ja pühendumuses ning selle läbi tõsta ka meeskonna taset ning me näeme, et Yusuf on treener, kellega seda uut peatükki alustada,“ lisas Leht.

Ka Welco nõukogu esimees Mart Raamat ütles, et Erdogani kasuks rääkis tema kogemustepagas. „Ootame uuest koostööst seda, et Yusuf tooks oma rahvusvahelist kogemust ja professionaalsust ka meie klubi juurde. Tähtis on ka see, et näeme jalgpalli samasuguse kirega nagu Yusuf,“ võttis Raamat uue peatreeneri palkamise kokku.

Welco eelmiseks peatreeneriks oli Siim Valtna, kes siirdus uueks hooajaks Tartu JK Tammeka abitreeneriks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid