Meeste poolfinaalides läksid kokku Ritslaid ja Siim Troost ning Ivanov ja Karl Kiur Saar.

Troosti ja Ritslaidi kaks ja pool tundi kestnud kohtumine oli meeste turniiril seni põnevaim mäng. Esimese seti võitis Troost 7:6(5) ja teise Ritslaid 6:2. Otsustav sett kulges punkt-punkti heitluses kuni üheksanda geimini, kus Ritslaidil õnnestus Troosti servigeim murda ja seejärel enda pallingul pääs finaali kindlustada. Teine poolfinaal oli ühepoolsem, Ivanov alistas Saare 6:3, 6:2.

Naiste konkurentsis alistas Kubre eilses tasavägises kohtumises Sofiya Chekhlystova 6:3, 7:5. Esimese seti võitnud Kubre jäi teises koguni 2:5 kaotusseisu, kuid võitis siis viis geimi järjest ja kindlustas täiseduga pääsu finaali. Seal astub vastu samuti kaks võitu kogunud Saar, kes sai jagu Tuule Tanist 6:3, 6:3.

Naiste finaal algab täna kell 11 ja meeste finaal kell 13.