Jordi Alba väravast ja Sergio Ramose penaltist 35. minutiks 2:0 juhtima läinud hispaanlased ei suutnud oma edu lõpuni hoida: Fjodor Smolov lõi ühe värava tagasi 41. ning Levadias pallinud Antoni vend Aleksei Mirantšuk tegi 51. minutil seisuks juba 2:2.

Sergio Ramose penalti viis kaks minutit hiljem Hispaania uuesti juhtima, kuid viimane sõna jäi siiski venelastele: Smolovi teine värav 70. minutil tegi lõppskooriks 3:3.

Omajagu mänguaega teenis ka Anton Mirantšuk, kes vahetas 67. minutil oma kaksikvenna välja ning mängis rolli ka otsustavas viigiväravas (videos nr 16).

Kõrge profiiliga maavõistlusi peeti eile veel: Saksamaa suutis viimase minuti penalti abil kaotust vältida ning Prantsusmaaga 2:2 viigistada, verinoore koosseisuga Inglismaa jätkas väravateta viikide lainel: kui mõned päevad varem tehti 0:0 viik Saksamaaga, siis sedapuhku jäid väravad löömata kohtumises Brasiiliaga.