Porzingise arvele kogunes ka kaheksa lauapalli ja kuus kulpi. Tegemist oli juba tänavuse hooaja seitsmenda mänguga, kus lätlane sai kirja vähemalt 30 punkti.

Kolmanda veerandi lõpus veel 18-punktilises (65:84) kaotusseisus olnud Knicks pääses ette rookie Frank Ntilikina kaugviskest poolteist minutit enne lõpusireeni ja läks seejärel kindlalt oma teed. Vahetusest sekkunud Ntilikina tõi 10 punkti ja seitse resultatiivset söötu. Tim Hardaway Jr. kogus 16 silma. Pacersi poolel viskasid Thaddeus Young 18 ja Victor Oladipo 17 punkti.

Isikliku punktirekordi püstitas läinud öösel ka James Harden, kelle 56 silma ja 13 resultatiivset söötu aitasid Houston Rocketsi 137:110 võidule Utah Jazzi üle.

Atlanta Hawks lõpetas kaheksamängulise kaotusteseeria, alistades Cleveland Cavaliersi 117:115. Dennis Schroeder tõi võitjatele 28 punkti, eelmises mängus hooaja punktirekordiga (57) hakkama saanud LeBron James viskas seekord 26 punkti ja hankis 13 lauapalli.