Lätlasele, kes juba avapoolajal 22 punkti viskas, oli see hooaja viies 30-punkti mäng. Ta tabas 26-st viskest 14, kolmeseid sealhulgas 7-st 4. Enne tänavust hooaega oli ta 30 punktini jõudnud vaid kahes mängus.

MVP juttudega läks kaasa ka meeskonnakaaslane Enes Kanter. "See on hull - ma arvan, et MVP-st rääkimine on tema puhul igati õigustatud," sõnas türklane. Treener Jeff Hornacek nimetas Porzingist "dünamiidiks".

Mees ise nautis tähesära ja muigas: "Oleksin võinud rohkem lauapalle võtta (7)."

Kincks oli kolmandal veerandajal lähedal 23-punktilise eduseisu maha mängimisele, kuid suutis halvimast hoiduda. Tõsine mõõn algas 69:46 seisul, kui veerandaega jäi mängida veel 10.24. Nuggets tegi 27:2 vahespurdi, mille jooksul Kincks lasi sisse 10 pallikaotust - viis neist tegi Porzingis -, kinkides vastasele kiirrünnakuid ja kergeid kolmeseid. Nuggets pääses 73:71 juhtima. Veerandaeg lõppes siiski Knicksi 84:81 juhtimisel.

Hooaega kolme kaotusega alustanud meeskond on viimased kolm mängu järjest võitnud. "Meie kaitse hakkab välja paistma," arvas Porzingis. "Mina lihtsalt mängin oma mängu ja üritan agressiivne olla."

Ilma tegi ka Denveri välismängija, serblane Nikola Jokic, kes viskas Nuggetsi parimana 28 punkti. Jamal Murray toetas Nuggetsit 20 silmaga. Knicksi resultatiivsuselt teine mees oli Kyle O'Quinn 15 punkti ja 12 lauapalliga.

Nuggetsile oli see kolme võidu kõrvale neljas kaotus. Läänekonverentsis annab selline saldo hetkel kümnenda koha. Knicks on idakonverentsis kaheksas.