Hädasti vajas täna võitu siiani vaid ühe punkti teeninud Madridi Atletico, kes kohtus võõrsil Karabahhiga. Paraku tulevad nad sealt tagasi üsna nukras meeleolus, sest ei suutnud isegi viimased 15 minutit vähemuses mänginud Aserbaidžaani meistrit üle mängida. Lõppseis 0:0.

C-grupi põnevuslahingus avati mänguskoor 11. minutil, kui David Luiz Chelsea juhtima viis. 37. minutil suurendas Eden Hazard kodumeeskonna eduseisu ning 40. minutil lõi Aleksandar Kolarov Roma poolt ühe tagasi. Juhtuma hakkas 64. minutist, kui Edin Džeko esmalt 2:2 viigistas ja kuus minutit hiljem Kolarovi tsenderdusest peaga Roma 3:2 ette viis. Viimane sõna jäi Hazardile, kes oma teise tabamusega Inglise meistrile viigipunkti päästis.

Vaata tipphetki!

Draamat pakkus ka Barcelona lahing Piraeuse Olympiakosega. Kreeka klubi 18. minuti omaväravast pääses Barcelona 1:0 juhtima, kuid 42. minutil sai Gerard Pique käega värava eest teise kollase kaardi ja jättis Kataloonia hiiu varakult vähemusse. 61. minutil skooris otse karistuslöögist Lionel Messi ja juba kolme minuti pärast lõi 3:0 värava Lucas Digne. Olympiakose auvärava eest hoolitses 90. minutil 19-aastane Dimitrios Nikolaou.

Selle grupi teises mängus alistas Torino Juventus 2:1 Lissaboni Sportingu.