Tasavägiseim oli kohtumise kolmas geim, milles külalised teenisid 24 punkti, kirjutab volley.ee. Esimeses ja teises geimis kogus Audentese SG/Noortekoondis võrdselt 12 punkti. Kerttu Lääne tõi võitjatele 14 ja Renate Pikk 11 punkti, Katariina Vengerfeldt ja Jade Šadeiko vastasid külaliste poolel kaheksa punktiga.

Tartu naiskond oli selgelt edukam rünnakuefektiivsuses (39%-23%) ja pallinguässade (8-3) arvestuses. Blokipunkte teenisid võõrustajad kahe võrra (7-5) enam, pallingu vastuvõtul näitasid mõlemad võistkonnad 57-protsendilist täpsust.

Tartlannad tulevad väljakule ka kolmapäeval, alustades kahemängulist Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeriat, kus kohtutakse naabervalla Ülenurmega. Seeria avavaatus leiab Tartu Ülikooli Spordihoones aset kolmapäeval kell 19, teistkordselt minnakse vastamisi 1. novembril Tõrvandis.