FCI jäi kümnekesi, kui Roman Nesterovski tõmbas selja tagant maha Kalju ründaja Liliu, kes oli väravavahiga üks-ühe vastu pääsenud. Sellele vaatamata võitsid avapoolaja hoopis külalised Albert Prosa väravast 1:0.

Teise mängupoole alguses jäi vähemusse ka Kalju, kui Artjom Dmitrijev teenis Dmitri Kruglovi vastu tehtud vea eest teise kollase kaardi. Ülejäänud viis väravat löödi alles viimase 19 minutiga. Esmalt tegi Aleksandr Kulinitš seisuks 2:0, kuid Tarmo Neemelo lõi koheselt ühe tagasi ja sellest vaid minut hiljem taastas Eduard Golovljov külaliste kaheväravalise edu. 83. minutil vähendas Karl Mööl veel Kalju kaotusnumbrid 2:3-le, ent neljandal üleminutil vormistas Vladimir Voskoboinikov lõppseisu.

Kalju jätkab 71 punktiga kolmandal kohal, tiitlikaitsja FCI on 61 silmaga neljas. Kaks esimest on mängu vähem pidanud Tallinna Flora 80 ja Tallinna Levadia 76 punktiga.