49er skiffidel edastasid kõigis tänastes sõitudes konkurente taas Juuso ja Henri Roihu (Tallinna Jahtklubi). 49erFX taglastusega purjetavad Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp (Rein Ottosoni Purjespordikool/TJK) jätkavad võistlust teiselt positsioonilt ning Kristo Õunap ja Lenart Kivistik (TJK) kolmandalt.

Laser Standard klassis hoiab puhta sõiduvõitude seeriaga kindlat juhtpositsiooni Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK). Teise asetuse on säilitanud Georg Haud (ROPK) ja kolmandal real paikneb Tavo Annus (ROPK).

Anna Pohlak (TJK) on praegu endiselt kokkuvõttes kõige parem Laser Radial klassis. Teiseks on tõusnud Keith Luur (Pärnu Jahtklubi) ja kolmanda positsiooni on haaranud Evo Annus (ROPK).

RS:X purjelaual püsib liidrina Rainer Kasekivi (Tallinna Purjelauakool) Roomet Riho Pungi (TPLK) ja Gregor Schneideri (TPLK) ees.

F18 klassi katamaraanipurjetajate seas jätkavad esikohal Andres Laul ja Ain Roosma (Eesti Katamaraanide Liit), järgnemas Uku Kuusk ja Aivar Soo (EKL) ning Vitali Vladimirov ja Ivo Remmelg (EKL).

Noorte skiffil 29er on enamiku sõitudest võitnud Märten Mikk ja Randal Annus (TJK). Neile järgnevad tänasega teiseks tõusnud Mari-Ann Raud ja Maris Seersant (TJK) ning kolmandal kohal on Kaarel ja Mihkel Paal (Kalevi Jahtklubi).

Thor Kaspar Marvet ja Helen Ausman (KJK) purjetavad edasi RS Feva klassi liidritena Veronika Kuvatova ja Hannah Tuulase (KJK) ning Mia Marin Lilienthali ja Elisa Tamme (ROPK) ees.

Techno 293 alla 17 aastaste purjelauaklassis tõusis esikohale Renar Roolaht (TPLK). Daniel Schneider (TPLK) on teisel ja Raul Mihkel Anton (TPLK) kolmandal kohal.

Alla 15 aastaste Techno 293 purjelaual juhib Joonas Väär (Noblessneri Jahtklubi), järgnemas Anna Maria Millend (TPLK) ja Margaret Kalm (TPLK).

Formula klassis jätkab liidrikohal Tristen Erik Kivi (Saaremaa Surfiklubi). Timo Runge (Team Mahe) on teine ja Aivar Kajakas (TM) kolmas.

Täna läks starti ka Tallinna Nädala regatil Eesti meistrivõistluste sarja arvestuse väliselt võistlev 470 klass, kus on juhtimas Jakob Haud ja Richard Lilp (ROPK). Teisel kohal on Alari Lagle ja Kaia Kodasma (ROPK) tiim ning Erik Suits ja Johanna Poksi (ROPK/TJK) on kolmandal real.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid