Noored on ka varem poodiumile jõudnud, kuid varasemalt pole korraga ühelt võistluselt nii palju medaleid toodud. Individuaalarvestuses võtsid juuniorid Lisell Jäätma ja Kristi Ilves lausa kaksikvõidu ning Robin Jäätma võitis kadettide noormeeste hulgas. Võistkondlikult toodi koju veel 3 medalikomplekti.

Esmaspäeval lastud eelringis tõusis Robin Jäätma plokkvibu kadettide klassi liidriks 691 punktiga, mis jääb Eesti rekordile alla vaid 6 silmaga. Tubli esituse tegi ka sportvibu kadettide klassi laskur Hendrik Õun, kes lasi 647 punkti ning oli selle tulemusega 62 noormehe hulgas 19. kohal. Hooaja isikliku lasi ka Alexandra Põllumäe, kes oli 625 punktiga 63 kadeti neiu seas 20. kohal. Sportvibu juunioride klassis lasid Maris Tetsmann ja Kristel Peet samuti hooaja tipptulemused, vastavalt 609 ja 591 punkti, olles nende tulemustega 45 juuniori neiu hulgas vastavalt 23. ja 34. kohal.

Segavõistkondlikes duellides võitis sportvibu kadettide segapaar (Hendrik Õun/Alexandra Põllumäe) esimeseks vastaseks olnud Belgia võistkonda, kuid pidid järgmises ringis tunnistama esimese asetusega Prantsusmaa paremust - kokku Eestile tubli 7. koht 21 võistkonna hulgas. Sportvibu juunioride segapaari (Karl Kivilo/Maris Tetsmann) lõppkohaks jäi seisuga 2:6 9. koht. Ka plokkvibu kadettide segapaar (Robin Jäätma/Karolin Puusepp) pidid vastu võtma kaotuse Taani võistkonnalt, Eestile 5. koht seisul 152:154.

Plokkvibu juunioride segapaar (Lisell Jäätma/Kristjan Puusepp) alistasid veerandfinaalis Taani ja poolfinaalis Inglismaa võistkonnad. Itaalia-Eesti finaali lõppseis 151:148 teenis Eestile esimese hõbemedali antud võistluselt, kuid see ei jäänud sugugi viimaseks. Plokkvibu kadettide naiskond (Hanna Liina Lippand/Meeri-Marita Paas/Karolin Puusepp) pidi teel kuldmedalini alistama 2. asetusega Itaalia ja 1. asetusega Inglismaa naiskonna.

Plokkvibu juunioride naiskond (Emily Hõim/Kristi Ilves/Lisell Jäätma) võitis küll 2. asetusega Inglismaa naiskonda, kuid pidi finaalis tunnistama 1. asetusega Itaalia naiskonna paremust. Sportvibu juunioride (Kristel Peet/Maris Tetsmann/Laura Tukk) ja kadettide naiskond (Alexandra Põllumäe/Triinu Lilienthal/Liisi Tammar) lõpetas võistluse 9. kohaga, samal positsioonil lõpetas ka sportvibu kadettide meeskond (Hendrik Õun/Robin Reidma/Devon Touart).

Individuaalsetes duellides võitis Robin Jäätma plokkvibu kadettide klassis kõiki vastaseid, alistades ka tänases finaalis 2. asetusega Taani laskuri S.Rasmusseni seisuga 141:140 ning võitis Eestile kulla. Plokkvibu juunioride neidude klassis kohtusid kullamatšis kaks eestlast - Lisell Jäätma ja Kristi Ilves, kus võitis L. Jäätma seisuga 144:135.

Esikümnesse jõudsid sportvibu kadettide noormeeste klassis Hendrik Õun (9. koht); sportvibu kadettide neidude klassis Alexandra Põllumäe (9.koht); plokkvibu kadettide neidude klassis Karolin Puusepp (6. koht), Meeri-Marita Paas (9. koht) ja Hanna Liina Lippand (9. koht); plokkvibu juunioride neidude klassis Emily Hõim (9. koht).