Nädalavahetuse kõige põnevam heitlus toimus BEC 4H ehk Baltikumi 4 tunni kestvussõidus, kus kuni viimaste ringideni heitlesid esikoha eest eestlaste EST1 Racing ja leedulaste BRUM BRUM Sport meeskonnad.

Esimesse sõitjate vahetusse saabus liidrina Renault Megane Trophy´l sõitnud Dainius Matijošaitis. Eestlaste teise vahetuse sõitja Sten Pentus vähendas leedukatega vahet jõudsalt ning peale kahetunnist sõitu oli kahe meeskonna vahe vaid 7 sekundit. Eestlaste kolmandat vahetust sõitis Raivo Tamm, kes andis Porsche Cayman GT4 viimaseks vahetuseks üle Raimo Kullile. BRUM BRUM Sport meeskonna viimane vahetus toimus 50 minutit enne sõidu finišit ning EST1 Racinguga oli selleks hetkeks vahe kärisenud 44 sekundile. Mõned hetked pärast leedukate viimast vahetust selgus aga, et nad peavad tulema kandma Stop&Go karistust. Sõidu liidriks tõusnud Kulli suutis viimastel ringidel Andrius Jasionauskase rünnakud edukalt tõrjuda ning EST1 Racingule sõiduvõidu tuua. EST1 Racingu ja BRUM BRUM Sport järel lõpetas kolmandana Nero-GSR Racing Team.

„Võistlus oli väga põnev ning võit tuli raskelt, aga tänu heale tiimitööle ning sõitjatele võtsime maksimumi. Järgmiseks sõiduks üritame veel lihvida boksipeatusi, kus hetkel natukene ajaliselt kaotame,“ võttis Kulli võiduka sõidu kokku.

Kui laupäeval oli auto24ring vaid BEC4H võistlejate päralt, siis pühapäeval võistlesid Baltic Touring Cars, Kumho Tyre Challenge ja ajalooliste autode Dzintara aplis klasside võistlejad.
Baltic Touring Car klasside erinevates arvestustes startis võistlusele 16 pilooti, kelle hulgas ka eestlane Oliver Tiirmaa. Kahe sõidu kokkuvõttes kuulus esikoht taanlasele Frederik Holmile (Renault Megane V6), kellele järgnesid Roberts Rode (Nissan 200sx) ja Ernesta Globyte (VW Golf GTI). BMW M3 autol võistelnud Tiirmaa sai kahe sõidu kokkuvõttes kaheksanda koha. Baltic GT arvestuses kuulus eestlasele kolmas koht.

Kumho Tyre Challenge ja S1600 klassi ühisstardi parim oli Steven Puust (Toyota Yaris), kes võttis ka ka S1600 arvestuse klassivõidu. Teine koht kuulus Jānis Vanksile (Opel Astra), kes võitis Kumho Tyre Challenge arvestuse. Kahe sõidu kokkuvõttes sai kolmanda koha Kristaps Mietulis (Honda Civic).

Uunikumide klassi Dzintara aplis klassivõitjad olid Andris Grikis (Formula Mondial), Roberts Toms (Formula Easter), Aivars Laipnieks (VAZ 1300), Pēteris Laipnieks (VAZ 1600), Normunds Dobums (Volga).

Balti ja Läti meistrivõistluste kolmas etapp „Riga Summer Race“ sõidetakse 18.-20. augustini Riias Bikernieki ringrajal.