Poolfinaalis võitsid maailma edetabelis 66. kohal olevad Kuuba ja Rüütel Hiina Taipei paari Chiang Yi-Hsuan ja Hung En-Tsu 21:14, 21:17.

Finaalis oli eestlannade vastaseks Ukraina paar Marina Ilinskaja - Jelzaveta Zharka. Kuna Ilinskaja ja Zharka pole omavahel palju turniire koos mänginud, on paarismängus nende maailma edetabelikoht madal. Samas on Ilinskaja näol tegemist andeka noore sulgpalluriga, kes kuu aega tagasi oli juunioride EM-il üksikmängus hõbemedalil.

Mängu algus kulges Eesti paari dikteerimisel, kes võitis kindlalt esimese geimi ja olid ka teises geimis 18:14 ees, kuid seejärel said ukrainlannad mitu punkti järjest ning võrdsustasid seisu. Tervelt 57 minutit kestnud mängus pidid Kuuba ja Rüütel siiski tunnistama vastaste paremust 21:13, 19:21 ja 16:21. Kahju, võit oli teises geimis väga lähedal.