Levadia oli koduplatsil tulemusega 3:1 üle Narva Transist, sealjuures tõid neile võidu kahe mehe tabamused. Esmalt sai 17 minutiga kaks väravat kirja Rimo Hunt, veel kuus minutit hiljem sai jala valgeks ka Jevgeni Kobzar. Nii Hunt kui Kobzar said mõlemad kirja ka ühe väravasöödu. Transi auvärav kirjutati teisel poolajal Bi Sehi Elysee Irie nimele.

Teine samal ajal toimunud kohtumine kujunes tasavägisemaks - Paide Linnameeskond alistas Magnar Vainumäe kahe penalti toel Pärnu Vapruse 3:2. Paide eest sai jala valgeks ka Martin Kase, pärnakate väravad kirjutati Magnus Villota ja Enrico Veensalu arvele. Vaprus lõpetas kohtumise sealjuures vähemuses, sest teise poolaja keskel eemaldati kohtuniku kallal suu pruukimise eest Martin Vunk.

Viies voor saab lõppakordi täna õhtul, kui Lillekülas lähevad vastamisi FC Flora ja Sillamäe Kalev.