Kalev sai täna vaid korra juhtida, kui Cedric Simmons viis Eesti klubi avaminutil 2:0 ette. CSKA vastas sellele koheselt 9:0 vahespurdiga ning võitis avaveerandi 31:17. Poolajavileks oli kodumeeskonna edu 49:31 ning kolmanda veerandaja lõpuks juba 75:47. Viimasel neljandikul jõudsid kalevlased veel korraks 19 punkti kaugusele, ent valitsev Euroliiga tšempion tegi kohe 17:3 spurdi ja vormistas lõpuks kindla võidu numbritega 100:68.

Kõigile 12-le mehele mänguaega andnud armeelaste resultatiivseimad olid Nikita Kurbanov, Semen Antonov ja Cory Higgins võrdselt 13 punktiga. Vaid 18 minutit mänginud Miloš Teodosic viskas 11 silma.

Kalevi tulemuslikumaks tõusis valgevenelane Vitali Ljutõts 12 punktiga, viiest kaugviskest kolm tabanud Erik Keedus lisas 11 punkti, Mickell Gladness võttis 15 lauapalli ja viskas 8 punkti.

Kalev võitis küll täna lauavõitluse 42:36, kuid see oli tingitud eeskätt CSKA suurepärasest visketabavusest. Moskva tippklubi tabas kaugviskeid 50 ja lähiviskeid 53%-ga, Kalevi vastavad protsendid olid 30 ja 37. Kui kodumeeskond tegi vaid kuus pallikaotust, siis kalevlased 20.

CSKA hoiab 20 võidu ja kahe kaotusega esikohta, Kalev on 22-st mängust võitnud viis ning on 13 klubi hulgas 11. positsioonil.

Meeskondade tänavuse esimese omavahelise kohtumise (21. november) võitis CSKA 87:68. Vitali Fridzon tõi siis võitjatele 15 punkti, Kalevi parim oli 18 silmaga Demonte Harper, kes on tänaseks meeskonnast lahkunud.