"Kataloonia on minu jaoks uus rada ja ka konkurents on oluliselt tihedam kui eelmisel aastal," kommenteerib Õun eesootavat adrenaliinirohket päeva. "Esimeses eelsõidus stardib koos minuga soomlane Riku Tahko, kellega olen juba korra varem võidu kihutanud - möödunud aasta Eesti meistrivõistluste Laitse etapil jäi peale tema. Täna olen kogenum ning samuti on auto olulisi tehnilisi uuendusi saanud - kasutame sel hooajal sama tüüpi mootorit, milline on peal enamusel meie konkurentidest," lisab Õun.

FIA Euroopa meistrivõistlustel on koos eestlasega stardis kogu Euroopa paremik, sealhulgas 2016. aasta hõbemedalist Jérôme Grosset-Janin, 2015. aasta meister Henning Solberg ja 2014. aasta meister Robin Larsson.

Kiireimas, Supercar klassis sõitev Õun on 2016. aasta FIA Põhja-Euroopa meister ja Eesti meister. Reinsalu Sporti esindav piloot võtab käesoleval aastal täismahus osa nii FIA Euroopa meistrivõistlustest (5 etappi) kui ka Olerex Eesti meistrivõitlustest (7 etappi).

Eestis saabki Ford Fiesta roolis olevat Õuna järgmisena võistlustules näha juba Eesti meistrivõistluste avaetapil, mis toimub 6. mail Elva lähistel Kulbirohu rallikrossirajal.